O mnie

Nazywam się Mariusz Dmowski. Posiadam ponad 20 – letnie doświadczenie w branży rozrywkowej. 15 lat pracuję jako wodzirej.
Bycie wodzirejem to dla mnie źródło ogromnej satysfakcji, a słowa uznania i podziękowania od gości dają mi motywację do dalszego rozwoju.
Jestem wodzirejem od 2004 roku. Regularnie biorę udział w  warsztatach i spotkaniach wodzirejów. Systematycznie rozwijam się jako wodzirej, podnosząc jakość swojej pracy.

Prowadzę przyjęcia w całej Polsce, także wesela bezalkoholowe. W czasach kiedy ludzie latają w kosmos i szykują się aby stanąć na Marsie, przejazd samochodem nawet kilkaset kilometrów nie stanowi problemu 😉 Głównie jednak pracuję na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego.

Wodzirej na wesele Siedlce

W 2013 r. roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie „Super Talent” w Warszawie, a w 2018 r. zdobyłem tytuł „Wodzirej Roku” na Ogólnopolskich Warsztatach Wodzirejów Dobrej Zabawy.

wodzirej na wesele Mariusz Dmowski

wodzirej na wesele
Jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wodzirejów, które zrzesza najlepszych wodzirejów z całego kraju.

Nie tylko muzyka

Moją misją jest zachęcanie gości do wspólnej integracji. Tańce, konkursy, zabawy – to nieodzowne elementy prowadzonych przeze mnie imprez. Poprzez muzykę i zabawę integruję gości przez całą noc, Nikt nie wyjdzie znudzony, a wrażenia pozostaną w pamięci przez długi czas.

Wodzirej na wesele

Wywiad na kanale youtube „Zanimowani”